Pārlekt uz galveno saturu

Viesnīcas numuri

Apsveicam ar gudro lēmumu atpūsties viesnīcā Hotel Jurmala Spa! Tagad palīdzēsim Jums izvēlēties atbilstošāko no mūsu 190 numuriem. Apskatīsim visiem numuriem kopīgo, salīdzināsim atšķirības, kā arī aplūkosim papildus gultas un citus papildus pakalpojumus.


nUMURĀ IEKĻAUTĀS ĒRTĪBAS

superior

Vispirms – pamata ērtības, kuras pieejamas visiem Hotel Jurmala Spa viesiem. Tās ir:

  • TV un gaisa kondicionieris numurā
  • Bezvadu interneta pieslēgums
  • Bagātīga brokastu bufete restorānā Jūrmala
  • Halāts un čības pieaugušajiem un bērniem no 6 g.v.
  • 1 x Wellness Oasis centra apmeklējums katru dienu 1.5 h brīvdienās / 2.5 h darba dienās (izbraukšanas dienā līdz 12:00).Nakšņojot 2 UN vairāk naktis,  Wellness Oasis centra NEIEROBEŽOTS apmeklējuma laiks.
  • Neierobežots trenažieru zāles apmeklējums (izbraukšanas dienā līdz pl.12.00).

Numura veidu salīdzinājums

Junior suite


Tagad noskaidrosim, ar ko viens numura veids atšķiras no cita. Kopā ir 8 veidi – Standarta, Uzlabotais, Ģimenes 2+2, Luksus,  Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, Comfort, Premium un Junior Suite numuri.

Standarta numurs (22,5 m²)  Numurs ar lielu divguļamo gultu vai ar divām atsevišķām gultām. Numuram ir franču balkons (liels logs ar barjeru). Istabas dizainā tika izmantoti tikai dabīgi materiāli (koks un akmens), lai radītu mierīgu un relaksējošu atmosfēru. Vannas istaba ar dušu. Pēc pieprasījuma numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu.

Uzlabotais numurs (28,5 m²)  Plašs numurs ar lielu divguļamo gultu vai ar divām atsevišķām gultām, žurnālu galdiņu un izvelkamo krēslu (var izmantot kā papildus gultu 1 personai – par papildus samaksu). Vannas istaba ar dušu. Uzlabotajam numuram ir plašs balkons ar krēsliem un brīnišķīgu skatu uz jūru (viesnīcas augstākajos stāvos) un pilsētu. Istabas dizainā tika izmantoti tikai dabīgi materiāli (koks un akmens), lai radītu mierīgu un relaksējošu atmosfēru. Pēc pieprasījuma numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu.

Ģimenes numurs 2+2 (35 m²)  Plašs numurs ar lielu divguļamo gultu, izvelkamo dīvānu (var izmantot kā papildus gultu 2 bērniem vai 1 pieaugušajam – bez papildus piemaksas), žurnālu galdiņu un krēsliem. Vannas istaba ar dušu. Numuram ir franču balkons (liels logs ar barjeru). Istabas dizainā tika izmantoti tikai dabīgi materiāli (koks un akmens), lai radītu mierīgu un relaksējošu atmosfēru. Pēc pieprasījuma numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu.

Luksus numurs (43 m²)  Plašs numurs ar divām telpām: guļamistabu ar lielu divguļamo gultu un dzīvojamo istabu ar apaļu galdu, krēsliem un dīvānu (var izmantot kā papildus gultu 2 personām – par papildus samaksu). Šīs klases numuram ir plašs balkons ar galdiņu, diviem krēsliem un brīnišķīgu skatu uz jūru un pilsētu. Numura vannas istabas ir aprīkotas ar dušu un vannu vai privāto saunu. Istabas dizainā tika izmantoti tikai dabīgi materiāli (koks un akmens), lai radītu mierīgu un relaksējošu atmosfēru. Pēc pieprasījuma numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu.

Numurs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (38 m²).  Plašs numurs divām atsevišķām gultām (110 x 200 cm un 90 x 200 cm), izvelkamo dīvānu (var izmantot kā papildus gultu 2 bērniem vai 1 pieaugušajam – bez papildus piemaksas), žurnālu galdiņu un krēsliem. Numuram ir franču balkons (liels logs ar barjeru). Vannas istabā ir duša, kas ir īpaši aprīkota viesiem ar kustību traucējumiem. Istabas dizainā tika izmantoti tikai dabīgi materiāli (koks un akmens), lai radītu mierīgu un relaksējošu atmosfēru. Pēc pieprasījuma numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu.

Comfort numurs (22,5 m²).  Jauna dizaina numurs ar lielu divguļamo gultu vai divām atsevišķām gultām un rakstāmgaldu. Vannas istaba ir aprīkota ar mūsdienīgu dušu. Numuram ir franču balkons (liels logs ar barjeru). Pēc pieprasījumā numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu.Numuri, veidoti piejūras dabas noskaņās, apvieno sevī komfortu un mājīgumu Hotel Jūrmala SPA viesu mierpilnai atpūtai.Numurs atjaunots 2024. gadā.

Premium numurs (28,5 m²).  Jauna dizaina numurs ar lielu divguļamo gultu, žurnālu galdiņu un izvelkamo krēslu (var izmantot kā papildus gultu 1 personai – par papildus samaksu). Vannas istaba ir aprīkota ar mūsdienīgu dušu. Premium klases numuram ir plašs balkons ar galdiņu, krēsliem un brīnišķīgu skatu uz jūru un pilsētu. Pēc pieprasījumā numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu. Numuri, veidoti piejūras dabas noskaņās, apvieno sevī komfortu un mājīgumu Hotel Jūrmala SPA viesu mierpilnai atpūtai. Numurs atjaunots 2024. gadā.

Junior Suite numurs (43 m²).  Jauna dizaina numurs ar divām telpām: guļamistabu ar lielu divguļamo gultu un dzīvojamo istabu ar apaļu galdu, krēsliem un dīvānu (var izmantot kā papildus gultu 2 personām – par papildus samaksu). Viesu komfortam blakus guļamistabai ir ierīkota liela vannas istaba ar caurspīdīgu/matētu sienu, bet atsevišķi ir iekārtota dušas telpa. Junior Suite klases numuram ir plašs balkons ar galdiņu, diviem krēsliem un brīnišķīgu skatu uz jūru un pilsētu. Pēc pieprasījumā numurā var ievietot zīdaiņu gultiņu. Numuri, veidoti piejūras dabas noskaņās, apvieno sevī komfortu un mājīgumu Hotel Jūrmala SPA viesu mierpilnai atpūtai. Numurs atjaunots 2024. gadā.

Papildus gultas un bērnu gultiņas

Child

Bērns līdz 5 g.v. var gulēt kopā ar vecākiem. Bez maksas varat pasūtīt bērnu gultu līdz 5 gadus vecam bērnam. 6 - 12 gadus vecam bērnam papildus gulta maksā 22 EUR par nakti. Pusaudzim no 13 gadu vecuma vai pieaugušajam tā maksā 35 EUR par nakti.

Personai, kurai šī gulta pasūtīta, bez jebkādas papildus maksas pienākas bagātīga brokastu bufete restorānā Jūrmala, neierobežots trenažieru zāles apmeklējums (izbraukšanas dienā līdz 12:00), Wellness Oasis centra apmeklējums katru dienu 1.5 h brīvdienās / 2.5 h darba dienās (izbraukšanas dienā līdz 12:00). Par to, cik daudzas bērnu gultiņas vai papildus gultas ietilpst katra veida numurā, lasiet attiecīgā numura aprakstā.

Maksimālais papildus gultu skaits numurā

Guest room

Standarta numurs  / Comfort numurs – 1 x bērnu gultiņa
Uzlabotais numurs / Premium numurs – 1 x bērnu gultiņa un/vai 1 papildus gulta
Ģimenes numurs 2+2 – 1 x bērnu gultiņa un/vai 2 papildus gultas (1 sofa divām personām)
Luksus numurs / Junior Suite numurs – 1 x bērnu gultiņa un 1 sofa divām personām

Papildus pakalpojumi

mood photo

Sevis un mīļotā lutināšanai Jūs varat pasūtīt:

Ierašanās UN izbraukšana

Family

Gaidām Jūs ierodamies viesnīcā Hotel Jurmala Spa no 15:00. Savukārt, izbraukšanu (un izbraukšanas dienā arī Wellness Oasis apmeklējumu) lūdzam ieplānot līdz 12:00. Aicinām informēt par vēlmi agrāk ierasties vai vēlāk izbraukt – īstenosim Jūsu lūgumu, ja tas būs iespējams.