Pārlekt uz galveno saturu

SPA un skaistumkopšana

Apskatīt SPA menu

SPA

Lieliska spa atpūta Jūs sagaida viesnīcas Hotel Jūrmala Spa skaistumkopšanas salonā un spa centros. Vairāk kā 200 dažādu procedūru plašajā piedāvājumā ik katrs atradīs sev piemērotāko, lai uzlabotu veselību un pašsajūtu.

Īpaši lepojamies ar saviem spa rituāliem, kuri ir unikāli un pieejami tikai Hotel Jūrmala Spa centrā. Piedāvājam gan dzintara, gan liepziedu, gan ķiršu rituālus, kā arī īpašs rituals vīriešiem. Tie sastāv no vairākām procedūrām: vanna vai kapsula, skrubis, masāža. Rituāls ir bagātīgs spa piedzīvojums.

Tāpat piedāvājam pavadīt romantisku atpūtu pāriem.  Spa centrā ir duālās masāžas telpas, kur pārim vienlaicīgi veic masāžu. Pirms tam iespējams ir izbaudīt laiku aromātiskā vannā, pasūtot augļus un dzirkstošo vīnu.

Arī par mazākajiem viesiem esam padomājuši, piedāvājot spa rituālus un masāžas bērniem un pusaudžiem. Procedūras ir īsākas, lai jaunākie viesi nekļūtu nepacietīgi, kā arī maigākas, jo bērnu āda ir jutīgāka. Spa atpūta nav tikai pieaugušo priekšrocība, bet gan lieliska iespēja atpūsties kopā visai ģimenei!

Apskatīt SPA menu

Īpašie piedāvājumi

spa

Katrā sezonā lutinām savus klientus ar īpašiem spa sezonas piedāvājumiem. Vadoties pēc konkrētā gada laika, izstrādājam kompleksos piedāvājumus ar spa procedūrām, kuras iedarbojas efektīvāk attiecīgajā laikā, turklāt par labākām cenām.

Apskatīt īpašos piedāvājumus

E-dāvanu kartes

Gift

Jūs varat pārsteigt savus mīļos svētkos ar spa dāvanu kartēm, jo pie mums iespējams iegādāties kā konkrētu pakalpojumu, tā naudas summas dāvanu kartes un e-dāvanu kartes viesnīcas mājas lapā. Spa atpūta noder jebkuram no mums!

Apskatīt E-dāvanu kartes