Pārlekt uz galveno saturu

SPA un Wellness Oasis

SIA “Hotel Jūrmala SPA” ir sertificēta ārstniecības iestāde (ārstniecības iestādes kods 130000019 ). 
SIA Hotel Jūramala SPA tiek ievēroti spēkā esošie normatīvie akti, saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanu valstī.

SPA pakalpojumi

Šobrīd viesnīcā pieejami ir ārstniecības pakalpojumi – fizikālās terapijas ārstnieciskās procedūras, hidroterapijas procedūras, masāžas, dūņu terapija, aparātprocedūras.
Procedūras veic ārstniecības personas.
Šos medicīnas pakalpojumus ir iespējams saņemt tikai ar ģimenes ārsta vai ārsta rehabilitologa nosūtījumu. 
SIA “Hotel Jūrmala SPA” piedāvā apmeklēt viesnīcas SPA centra ārstu-rehabilitologu.
Ārsta-rehabilitaloga konsultācija – 10,00 EUR no personas.

Skaistumkopšanas procedūras

SIA “Hotel Jūrmala SPA” piedāvā arī manikīra, pedikīra un frizētavas pakalpojumus, stingri ievērojot Ministra Kabineta noteikumus (Ministru kabineta noteikumi Nr. 360, Nodaļa MK 01.04.2021 noteikumu Nr.191 redakcijā, II2.Prasības skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem).
Šiem pakalpojumiem ārsta nosūtījums nav nepieciešams!

Saunu un baseinu centrs WELLNESS OASIS

Informējam, ka šobrīd saunu un baseinu centrs ir slēgts.
Sakarā ar esošo situāciju valstī, šī pakalpojuma sniegšana nav atļauta, līdz ar to, viesnīca šo pakalpojumu nenodrošina līdz brīdim, kad saunu un baseinu centrs atkal varēs darboties.

SPA un skaistumkopšana

SPA un skaistumkopšana

Atgūt spēkus un veselību iespējams viesnīcas Hotel Jūrmala Spa skaistumkopšanas salonā un spa centrā.  Vairāk kā 200 dažādu procedūru plašajā klāstā ikviens atradīs sev piemērotāko pašsajūtas uzlabošanai. Spa centrā tiek piedāvātas relaksējošas masāžas, dažādas ūdens procedūras, skaistumkopšanas kūres sejai un ķermenim, friziera un manikīra - pedikīra pakalpojumus, Spa kapsulas, kā arī īpaši spa rituāli kā dāmām, tā kungiem un arī pāriem. Turklāt spa pasauli iepazīt var arī bērni un pusaudži, jo viņiem ir izstrādātas īpašas atpūtas programmas.

Apskatīt SPA

Saunu un baseinu centrs Wellness Oasis

Wellness Oasis

Saunu un baseinu centrs Wellness Oasis ar sešām dažādām saunām un trīs dažādu temperatūru baseiniem, burbuļvannām, kaskādi ir lieliska vieta, kur atpūsties un sajust vasaru visa gada garumā. Starp baseiniem ierīkotajā Aquabārā var nobaudīt kādu atspirdzinošu kokteili vai tēju. Mūsdienīgajā atpūtas centrā ir īpaši padomāts par mazākajiem bērniem, piedāvājot atpūtas stūrīti ar seklu baseinu un slidkalniņu, kā arī saunu ar 50 grādiem, kur mazie viesi var sasildīties patīkamā temperatūrā, skatot multiplikācijas filmu.

Apskatīt Wellness Oasis