Pārlekt uz galveno saturu

Sporta nodarbību grafiks

PirmdienasOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
Trenere - ValentīnaTrenere - TatjanaTrenere - ValentīnaTrenere - TatjanaTrenere - ValentīnaTrenere - Tatjana

09:00-10:00     
Pilates mix

08:30-09:15
Ūdens aerobika

09:00-10:00     
Pilates mix

08:30-09:15
Ūdens aerobika

09:00-10:00     
Pilates mix

08:30-09:30
Rehabilitācijas fitness

10:15-11:15
Apļa treniņš

9:30-10:30
PiYo

10:15-11:15
Body strong

9:30-10:30
PiYo

10:15-11:15
Apļa treniņš

10:00-11:00 Fitness Mix

11:30-12:30
Stiepšanās
11:00-11:45
Ūdens aerobika
11:30-12:30
Kalanētika
11:00-11:45
Ūdens aerobika
11:30-12:30
Vesela mugura
11:30-12:30
Vingrošana bērniem 6+
 16:30-17:30
Rehabilitācijas Fitness
  12:45-13:45
Fitness Mix
 
17:15-18:15
Vesela mugura

17:45-18:45
Fitness Mix

17:15-18:15
Vesela mugura

17:45-18:45
PiYo

 

18:30-19:30
Pilates+Balance

19:00-19:45
Ūdens aerobika

18:30-19:30
Mix treniņš

19:00-19:45
Ūdens aerobika

  


Veselā miesā vesels gars! Pie kvalitatīvas atpūtas pieder ne tikai pelde baseinā un saunas apmeklējums, bet arī pareiza fiziska slodze. Tāpēc piedāvājam kā viesnīcas viesiem, tā arī Jūrmalas iedzīvotājiem apmeklēt regulārās sporta nodarbības profesionālo treneru: Tatjanas Smilginas un Valentīnas Kuzņecovas vadībā. Sporta nodarbības notiek dažādos dienas laikos, lai jebkurš var iekļauta sporta aktivitātes savā dienas grafikā. Tāpat nodarbību piedāvājums ir plašs, lai sportotāji var izvēlēties nodarbību savam fiziskās sagatavotības līmenim un vēlamajam rezultātam:
 

ŪDENS AEROBIKA

Vingrošana ūdenī ir īpašs fiziskās aktivitātes veids, kad vienlaicīgi strādā visa muskulatūra un tiek uzskatīts par drošu treniņu veidu, kas mazina traumu gūšanas risku. Vingrojumi ūdenī ir īpaši saudzīgi locītavām un ir iespēja izpildīt vingrojumus ar lielāku amplitūdu kā sporta zālē. Ūdens aerobika ir lielisks veids, lai saudzīgi nostiprinātu ķermeņa muskuļus un saites. Šis aerobikas veids arī lieliski palīdz samazināt ķermeņa svaru un uzlabot ādas tvirtumu.

  
PILATES MIX

Nodarbība, kurā apvienoti pilates un jogas vingrinājumi. Visu nodarbības laiku pastiprināta uzmanība tiek pievērsta elpošanai, lai atbrīvotos no dienā uzņemtā sasprindzinājuma plecu, kakla un muguras daļā. Vingrinājumi muskuļu nostiprināšanai un līdzsvara izjūtas attīstībai. Intensitāte: vidēja.


APĻA TRENIŅŠ

Funkcionāla treniņa priekšrocība ir iespēja trenēt visas muskuļu grupas, arī mazos, dziļos un stabilizējošos muskuļus. Lai to izdarītu tiek izmantots sporta aprīkojumu. Šāds treniņa veids palīdz stiprināt muskuļus, veidot pareizu stāju un palielināt izturību.


STIEPŠANĀS

Nodarbības mērķis ir saišu un cīpslu elastības uzlabošana, visa ķermeņa lokanība un vieglums. Stiepšanās ir viens no aktīva dzīvessveida pamata balstiem pat, ja nenodarbojies ar sportu ikdienā ķermenim ir nepieciešams kārtīgi izstaipīties, lai nemazinātos ķermeņa mobilitāte.
Intensitāte: zema. 


VESELA MUGURA

Nodarbība paredzēta visa vecuma cilvēkiem kā arī kam tiem, kam ikdienā ir mazkustīgs dzīvesveids – īpaši sēdoša darba darītājiem. Nodarbībā tiek pielietots efektīvs vingrinājumu komplekss, kas attīsta, uzlabo stāju, nostiprina muskulatūru, stabilizē mugurkaulu, mazina saspringumu, spriedzi, kustību ierobežojumus, uzlabo vispārējo pašsajūtu.


PILATES + BALANCE

Vingrinājumi muskuļu nostiprināšanai, līdzsvara attīstībai, līdzsvaram. Pilates ir lēnas nodarbības, kurā svarīgi ir koncertēties un sistemātiski izpildīt vingrinājumus, lai pievērstu uzmanību ķermeņa sīkām niansēm. Pilašu treniņos svarīga ir centrēšanās un motivācija veikt apzinātu darbu ar sevi. Mācamies diaframentāru elpošanu, lai ar tās palīdzību papildinātu katru kustību.
Intensitāte: vidēja.


PiYo

Nodarbība, kurā apvienoti pilates un jogas vingrinājumu kompleksi. Visu nodarbības laiku pastiprināta uzmanība tiek pievērsta elpošanai, lai rezultātā atbrīvoties no dienā uzņemtā sasprindzinājuma plecu, kakla un muguras daļā. Intensitāte: vidēja.


REHABILITĀCIJAS FITNESS

Nodarbībā iekļauts tradicionālo un moderno atveseļošanās vingrojumu kopums, kas tradicionāli tiek izmantots fizikālā rehabilitācijā, lai atjaunotu muskuļu un skeleta sistēmas funkcijas. Nodarbības mērķis ir nostiprināt ķermeņa muskuļus, attīstīt elastību un uzlabot locītavu mobilitāti, atslābināt saspringtās ķermeņa zonas. Zemas intensitātes treniņš visu vecumu cilvēkiem.
Intensitāte: zema.


FITNESS MIX (FT)

Funkcionāla treniņa  priekšrocība ir spēja izstrādāt visas muskuļu grupas. Šim nolūkam tiek pielietoti sarežģītāki vingrinājumi un lielākai efektivitātei tiek izmantots sporta aprīkojums. Nodarbība veicina svara zudumu, stiprina muskuļus un veido pareizu stāju. 
Intensitāte: vidēja.


PILATES MIX

Nodarbība, kurā apvienoti pilates un jogas vingrinājumu kompleksi. Visu nodarbības laiku pastiprināta uzmanība tiek pievērsta elpošanai, lai rezultātā atbrīvoties no dienā uzņemtā sasprindzinājuma plecu, kakla un muguras daļā. Vingrinājumi muskuļu nostiprināšanai un līdzsvara izjūtas attīstībai. Intensitāte: vidēja.


BODY STRONG 

Stiprs ķermenis: kardio + spēks.  Nodarbība, kuras laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta problēmzonām (rokas, gurni, kājas utt.).


KALLANETIKA

Vingrošanas sistēma, kura balstās uz daudzkārtēju kustību atkārtojumu, vingrojumus izpilda ar nelielu amplitūdu - dažādiem sagatavotības līmeņiem. Vingrošanas sistēma, kura balstās uz daudzkārtēju kustību atkārtojumu, vingrojumus izpilda ar nelielu amplitūdu - dažādiem sagatavotības līmeņiem. Intensitāte: vidēja.


MIX treniņš

Funkcionāla treniņa  priekšrocība ir spēja izstrādāt visas muskuļu grupas. Šim nolūkam tiek pielietoti sarežģītāki vingrinājumi un lielākai efektivitātei tiek izmantots sporta aprīkojums. Nodarbība veicina svara zudumu, stiprina muskuļus un veido pareizu stāju. Intensitāte: vidēja.


KORIĢĒJOŠA VINGROŠANA BĒRNIEM 6+

Vingrošana muskuļu un skeleta sistēmas profilaksei un korekcijai. Vingrinājuma laikā muskuļu stiprināšanai un stiepšanai tiek pielietots fitnesa inventārs. Paredzēta bērniem no 6 gadu vecuma.