Pārlekt uz galveno saturu

Dodies relaksējošā ceļojumā tepat Latvijā!

Pēdējais gads mums visiem ir bijis kārtīgs izaicinājums. Lai arī ar ierobežojumiem liela daļa no mums ir apraduši, kārtējo pārbaudījumu mūsu izturībai sniedz pavasara saule, kas tā vien aicina doties ārā, atklāt vēl neredzētus apvāršņus un baudīt labo laiku. Tomēr, laikā, kad ceļošana ir ierobežota, ir jāmeklē arvien jauni veidi, kā pavadīt pavasari pēc iespējas pilnvērtīgāk un izrauties no nu jau ierastās mājsēdes rutīnas. Labā ziņa ir tāda, ka ceļojuma sajūtu, kā arī brīnišķīgu atpūtu no ikdienas steigas, iespējams iegūt tepat Latvijā - un tas nemaz nav sarežģīti, jo Jūrmalā atrodami lieliski veidi, kā atgūt spēkus gan miesā, gan garā.

Kā jau īstā ceļojumā pieklājas, pirmais un svarīgākais solis ir naktsmītnes ieplānošana. Un, kur gan citur, ja ne Hotel Jūrmala SPA, kur pieejamas vasarīgas ķermeņa SPA procedūras. Pie mums izjūti reibinošus un patiesa prieka pildītus SPA pakalpojumus, kā arī aktīvus atpūtas brīžus, dodoties izbraucienos ar velosipēdiem. Bet sāksim ar SPA procedūrām!

Vasaras SPA pieskāriens* sniegs tavam ķermenim vērtīgu maijpuķītes pīlingu, pabaros tavus matus ar matu masku un esam padomājuši arī par tavu roku labsajūtu, tāpēc šī piedāvājuma ietvaros tev sniegsim manikīru bez krāsošanas, bet ar parafīna masku rokām!
Reibinošākām sajūtām izjūti jasmīna spēku.

Izbaudot aromātisko pērļu vannu ar jasmīna vannas sāli, atslābini ķermeni no ikdienas radītā stresa, ko pēc tam papildina muguras masāža ar jasmīna losjonu. Arī tavas pēdas ir pelnījušas masāžu ar jasmīna losjonu, lai viss nogurums izgaist kā nebijis. Un visu šo SPA piedzīvojumu noslēdz ar svaigu skābekļa kokteili!

Masāža bērniem

Mēs esam padomājuši arī par mūsu mazāko ceļotāju labsajūtu, piedāvājot ziedošu SPA prieku!

Šī SPA procedūra ir piemērota bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem. Tavs mazais relaksēsies sniegpulkstenīšu losjona masāžā, izbaudīs bērnu manikīru ar īpašu dekoru vai sniegpulkstenīšu pēdu rituālu, kā arī saņems īpašu dekoratīvo akmentiņu diedziņu matiem!

Ar riteņiem pa Jūrmalu

Tomēr, ja savu SPA ceļojumu vēlies papildināt arī ar aktīvākiem piedzīvojumiem, tad Hotel Jūrmala SPA tev un tavai ģimenei ir iespēja doties izbraucienā ar velosipēdiem, kas ir aprīkoti arī ar bērnu krēsliņiem! Lai atpūtu padarītu vēl sportiskāku, varam pačukstēt, ka pašiem mazākajiem lielu prieku sagādās Jūrmalā nesen atvērtais tīklu parks, kas ierīkots kokos 6 metru augstumā no zemes.

Ceram, ka iedvesmojām jūs sajust ceļojuma garšu, nekur tālu nemaz nebraucot. Tagad tikai atlicis sakrāmēt somas un doties ceļā! Varbūt tiekamies jau nākamnedēļ?


* Šobrīd, lai izmantotu masāžas pakalpojumus, ir nepieciešams ārsta nosūtījums, bet par to arī esam padomājuši, un ārsta vizīte iespējama arī tepat uz vietas viesnīcā, pie mūsu ārsta-rehabili- tologa. Vizītes maksa ir 10 EUR.