Pārlekt uz galveno saturu

Par siltākiem vakariem un pārdomātām Ziemassvētku dāvanām

​​Dienas satumst aizvien agrāk, mīļotie ieritinās ciešāk viens otra klēpjos, džemperi kļūst arvien biezāki, mēs satraucamies un rūpējamies arvien stiprāk. Pavisam lēni un nemanot piezogas arī vēsāki vēji un pirmās domas par Ziemassvētkiem. Līdz ar vēlmi izplānot vissirsnīgākās dāvanas - Tu vēlies saglabāt stingro nostāju un palikt mājās. Un vēl Tu ļoti labi apzinies, ka blakus otram un savējiem - vienmēr ir vislabāk. Bet, kad iespējas un apstākļi ļaus - jums visiem būs nepieciešama neaizmirstama atpūta! Kā izplānot vispārdomātāko, sirdi un ķermeni sildošāko, bet atbildīgāko Ziemassvētku dāvanu? 

Ziemassvētku e-dāvanu kartes

​​Ieplāno saviem mīļajiem cilvēkiem visatbilstošāko piedzīvojumu, noformē to elektroniskās dāvanu kartes formā un saņem jau gatavu lietošanai! Pats labākais - tas viss ir iespējams, vienlaicīgi baudot brokastis gultā vai kafiju darba pārtraukumā! Esam nokomplektējuši vislabākos un patiešām nopelnītos piedāvājumus, lai Ziemassvētku pantiņi mums visiem rezultētos plašos smaidos un pateicības vārdos! 

Jaungada dāvanas

​​Decembris ir tikai pāris mājīgu vakaru attālumā. Un pēc vēl pāris mandarīnu smaržas piepildītām dienām klāt būs arī Ziemassvētki, tāpēc tirdzniecības centri jau laicīgi mūs žilbina ar vairākiem desmitiem krāsainu virteņu un rotājumu. Tikpat bagātīgs un patīkami reibinošs ir arī mūsu piedāvājums. Miermīlīgi  masāžas un SPA vakari pašam ar sevi, romantisks un atslābinošs piedzīvojums Tev un Tavam pašam labākajam Welness Oasis baseinu centrā vai negaidīts pārsteigums darba dienas noslēgumam. Bet, ja dāvanas ir Tavas ikgadējās galvassāpes, parūpējies par lielu un vienojošu pārsteigumu vairākiem mīļajiem vienā piegājienā,  iegādājoties dāvanu kartes summā līdz pat 300 eiro. Mēs katrs tomēr vislabāk zinām un jūtam, pēc kā esam noilgojušies un kura masāža vai vakariņu piedāvājums mūsu sirsniņu iepriecinās vissiltāk!

​​Turpini mīļot sevi un tuviniekus vēl ciešāk un nebaidies ļaut neviltotām rūpēm mājot katrā šūniņā. Esi drošs un pārliecināts par savu izvēli, jo jebkuru elektronisko dāvanu karti būs iespējams izmantot viena gada ietvaros no iegādes brīža! Gaidām sniegotus vakarus, Ziemassvētku dziesmas un mirkli, kad varēsim atkal satikties. Esam šim mirklim gatavi - ar pārdomātām un vērtīgām dāvanām!