Pārlekt uz galveno saturu

Nosvini vasaru ar maltīti uz terases!

Ir jūnijs, putni jau dzied, arī laikapstākļi beidzot lutina, un tas nozīmē tikai vienu - klāt terašu laiks! Nav nekāds noslēpums, ka maltīte svaigā gaisā garšo daudz labāk, turklāt, ja blakus ir paši tuvākie cilvēki, līdz pilnai laimei ir atlicis pavisam maz.

Hotel Jūrmala SPA piedāvā brīnišķīgi plašu terasi, kurā jūs varēsiet nobaudīt veldzējošas sarunas un atspirdzinošus dzērienus - mūsu dzērienu kartē atradīsiet gan tādas pārbaudītas vērtības kā saulainos Aperol Spritz un tējas sangriju, gan arī tādus kokteiļus, kuri jūs aizvedīs vēl nepieredzētā garšu ceļojumā. Kamēr pieaugušie būs iegrimuši karstās diskusijās, arī mazie varēs atvēsināties ar kādu saldējuma kokteili, limonādi vai ledus tēju. Tāpat maltīti var ieturēt arī restorāna iekštelpās, atliek vien izvēlēties! 

Atveldzējošs kokteilis vasarā

Bet, protams - kas gan ir kokteiļu vakars bez kārtīgas maltītes? Kad glāzes ir iztukšotas, iespējams turpināt vakaru pludmalē - Hotel Jurmala SPA piedāvā jebkuru ēdienu iesaiņot līdzņemamajā traukā, taču īpaši iesakām dabas mīļotājiem izmantot iespēju uz pludmali ņemt līdzi mūsu sagatavoto piknika grozu, kurā ietilpst sendvičs, tortilja, salāti, svaigi augļi, mafini, kā arī sulas un, protams ūdens. Lai vakaru padarītu vēl romantiskāku, iespējams grozu papildināt ar baltvīna vai dzirkstošā vīna pudeli.

Tomēr, ja labāk dodiet priekšroku vakariņot divvientulībā vien, lieliska izvēle būs mūsu uzlabotais numuriņš ir īpaši plašu balkonu, kas sniegs iespēju baudīt maltīti, veroties pār priežu galotnēm. Saulriets, vēja šalkoņa pār kokiem un vakariņas halātā - vai varat iztēloties vēl relaksējošāku nedēļas nogali?

Savukārt tiem, kas ir paredzējuši atpūsties ar visu ģimeni, nav lieki jāuztraucas! Hotel Jurmala SPA ēdienkartē ir pieejami ne tikai īpaša bērnu ēdienkarte, bet arī bērnu laukumiņš, kas ir viegli pārredzams turpat no ēdamgalda. Bērni būs priecīgi, vecāki - paēduši, un visi kopā būs lieliski atpūtušies.

Bērnu laukumiņš Jūrmalā

Vasara ir īsa, tāpēc nepalaidiet to garām! Ikviens no mums ir pelnījis kārtīgi atpūsties, jo īpaši pēc ziemas, kas šogad ir bijusi īpaši gara. Un kur gan atpūsties labāk, ja ne Latvijas iecienītākajā kūrorta pilsētā? Cerams, ka redzēsim jūs jau pavisam drīz!