Pārlekt uz galveno saturu

Ballīte ar draudzenēm - kāpēc tieši viesnīcā?

Nav nekāds noslēpums: ja meitenes ir noilgojušās pēc galvu reibinošas ballītes - šķīdīs dzirksteles un skaļi smiekli, burbuļos dzirkstoši dzērieni un šķindēs spīdīgākās desertu dakšiņas! Ballīte būs un mēs zinām labāko vietu, kur šim enerģijas salūtam šķīst.. veram vaļā viesnīcas durvis! 

room

Prieks un sajūsma par sen nesatikto draudzeņu uzmeklēšanu laužas cauri visām vīlītēm, tāpēc noteikti jau esi sazinājusies ar labākajām draudzenēm un paziņojusi, ka ir laiks īstai ballītei! Bez šaubām: viesnīca ir ideāls risinājums gan spontāniem, gan arī jau iepriekš plānotiem pasākumiem - vecmeitu ballītēm vai dzimšanas dienām. Jebkurā gadījumā vari paļauties - viesnīcas piedāvājums garantēs Tev grandiozu vakaru. 

Kā jebkurā lieliska vakara plānā arī ballītei viesnīcā ir īpaši nozīmīga galvenā priekšrocība: bezrūpība. Par ierasto telpas kārtību, tīrību un dizainu vairs nav jārūpējas kādai no jums! Vairāk kā 40 kvadrātmetru lielas istabiņas, serviss līdz pašām istabiņas durvīm, burvīgs skats un nekādu īgno kaimiņu! Nododot organizatoriskos darbus viesnīcas rīcībā, Tu esi parūpējusies par atpūtu un pilnvērtīgu ballīti visām vakara baudītājām!

room service

Ne mazāk svarīgi: dzirkstošo dzērienu piedāvājums vairs neaprobežosies tikai ar viena veida šampanieti un noteikti nebūs jāsatraucas par uzkodu vai dzērienu trūkumu. Turklāt, dzērienu baudīšanu vari apvienot ar pasakainiem dabas skatiem vai vēl labāk - ballīti papildinot ar ūdens izpriecām AQUA bārā- vai var būt lieliskāk? 

Wellness Oasis

Skaļi smiekli, atslābums un galvu reibinoši piedzīvojumi garantēti. Izlutini savu ķermeni, prātu un savas mīļākās meitenes - viena traka ballīte taču nekad nevar būt par daudz, vai ne? Meitenes, tiekamies Hotel Jurmala SPA!