Pārlekt uz galveno saturu

Banketi

Dzīves lielo notikumu svinēšanai, kā arī veiksmīgu konferenču noslēguma pasākumam ir jāizvēlas ne tikai brīnišķīga svinību vieta, bet arī profesionāla pasākuma organizēšanas komanda. Jo tikai sava amata lietpratēji Jūs sapratīs no pusvārda un spēs uzdot pareizos jautājumus, lai pasākums organizēšana Jums būtu patīkamas process, bet pats pasākums izdotos lieliski!

Uzticiet savu svinību organizēšanu viesnīcas Hotel Jūrmala Spa komandai un pārliecinieties par komandas profesionalitāti, skaistajām banketu telpām, kā arī izcilo ēdiena kvalitāti un augsto apkalpošanas līmeni pasākuma laikā! 

Banketa norises vietas

Restorāns Jūrmala svinībām līdz 350 viesiem

Restaurant

Restorānā iespējams noorganizēt lielākas svinības kā gala vakariņas korporatīvam pasākumam, tā izlaidumiem vai citiem dzīves lielajiem notikumiem. Restorānā ērti varēsiet saplānot vakara programmu, jo ir pieejama skatuve, kā arī mūziķu telpa. 14 gadu laikā kopš organizējam saviesīgos pasākumus, mums ir izveidojies uzticamu sadarbību partneru loks, kurus labprāt ieteiksim arī Jums, lai pasākuma ziedu kompozīcijas, apgaismojumu, mūzika un visa vakara programma atbilstu tieši Jūsu vakara konceptam. Restorāns atrodas viesnīcas 1. stāvā ar tiešu izeju uz plašās vasaras terases, no kuras paveras lielisks skats pār kūrortpilsētas galveno gājēja ielu - Jomas ielu un no kuras ir brīnišķīgi vērot salūtu, uguns vai pat strūklakas šovu. 

Bārs Seaside svinībām līdz 60 viesiem

Bars

Mūsdienīgā kokteiļbāra telpa atrodas viesnīcas 11. stāvā ar apburošu skatu pār Jūrmalu un Rīgas jūras līci, kas piedos Jūsu pasākumam īpašu atmosfēru, īpaši, ja izdosies noķert romantisko saulrieta gaismas spēli starp debesīm un jūru. Telpu iespējams iekārtot atbilstoši Jūsu pasākuma formātam: vai pieņemšanas stilā vai pie apaļajiem galdiem. Kokteiļbārā ir viena atdalīta telpa, kur ērti rīkot radošas aktivitātes mazākam viesu skaitam. Ja būsiet iecerējuši, ka Jūsu vakaru pavada dzīvā mūzika, tad mēs varēsim piedāvāt arī telpu mūziķu atpūtai. Par visu esam padomājuši, lai Jums būtu lielisks!

Ēdienkartes Jūsu pasākumam

Restaurant

Svinīgiem pasākumiem piešķiram īpašas rūpes sākot jau no ēdienkaršu izstrādāšanas. Piedāvāsim Jums dažāda budžeta risinājumus, kā arī pielāgosim ēdienkarti Jūsu vēlmēm un vakara tematikai. Turklāt, balstoties uz savas komandas bagāto pieredzi, esam izstrādājuši ēdienkartes piedāvājumus kā bufetei, tā servētām un gala vakariņām, kā arī pieņemšanai, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties ēdienkarti savam pasākumam.
Piemeklēsim Jūsu izvēlētajai ēdienkartei arī dzērienus, kas papildinās garšas ceļojumu visa vakara garumā. Tāpat varam noorganizēt Jums šampanieša piramīdas vai kādu kokteiļa šovu vakara krāšņuma paspilgtināšanai. 

Papildus iespējas

gift

  • Lieliskas cenas izmitināšanai
  • Dāvanu kartes SPA vai citiem viesnīcas pakalpojumiem aktivitātēm pasākuma laikā
  • Tehniskais nodrošinājums (projektors un ekrāns bez maksas, mikrofoni un cita tehnika pēc nepieciešamības par atsevišķu samaksu)