Pārlekt uz galveno saturu

Restorāns Jūrmala

A la carte ēdienkarte

IZSMALCINĀTA ĒDIENKARTE

restaurant

Viesnīcas restorāns JŪRMALA ar patīkamu mūziku aicina ieturēt maltīti patīkamā atmosfērā kopā ar draugiem vai ģimeni, kā arī sadarbības partneriem. Katram Jūsu dzīves gadījumam, mēs piedāvājam atbilstošu ēdienkarti un pasākuma noskaņu! 

Restorāna JŪRMALA šefpavārs rūpējas par saviem viesiem, izstrādājot sezonai un mūsdienu tendencēm atbilstošu Eiropas virtuves ēdienkarti. Restorāna ēdienkartē iekļauti izsmalcināti un veselīgi ēdieni ikviena gaumei.

SAULAINĀ VASARAS TERASE

Terase

Restorānam JŪRMALA vasarā ir plaša terase līdz 100 sēdvietām, uz kuras var baudīt skaisto laiku, lielisku maltīti, kā arī kūsājošo dzīvi uz Jomas ielas, jo tā veras pāri Jūrmalas dzīvīgajai gājēju ielai.

SVINĪGI PASĀKUMI

Restaurant

Maltītes garšas pilnībai piedāvājam plašu vīnu izvēli. Restorānā iespējams organizēt mazākas un lielākas svinības līdz pat 350 viesiem. Restorānā ir iebūvēta skatuve, kuru ērti izmantot krāšņiem šoviem gala vakariņās.

MAZIE VIESI ĻOTI GAIDĪTI

kids at restaurant

Restorānā ir padomāts par mazākajiem viesiem, jo ir ierīkots bērnu spēļu stūrītis. Turklāt restorāna šefpavārs ir izstrādājis arī īpašu ēdienkarti mazajiem viesiem. Pēc kārtīgas maltītes bērni var spēlēties savā nodabā, vecāki var turpināt baudīt pusdienas vai vakariņas, paturot savas atvases redzeslokā.

Turklāt arī restorāna terases vienā pusē ir ierīkots ērts un krāsains bērnu spēļu laukumiņš. Tāpēc restorāna JŪRMALA vasaras terase būs lieliska vieta pusdienām vai vakariņām ģimenēm ar bērniem gan lai izbaudītu lielisku maltīti, silto vasaras laiku, gan rosīgo Jomas ielas atmosfēru.