Jūrmala piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Izraēlā „IMTM 2019”

No 12. līdz 13.februārim Jūrmalas pilsētas dome piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Izraēlā Telavivā „IMTM 2019”.

Kopā ar Jūrmalas pilsētas domi tūrisma izstādes „IMTM 2019” stendā piedalās kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala Spa”, tūrisma kompānijas “Baltijas ceļojumu grupa”, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas un Rīgas tūrisma attīstības biroja LIVE RĪGA pārstāvji.

Izraēlas tirgus ir perspektīvs Latvijai, ņemot vērā labu savienojumu ar lidsabiedrību “Air Baltic” un “WizzAir” tiešajiem avioreisiem, kā arī ar citu lidsabiedrību savienotajiem reisiem par draudzīgām cenām. Tūristi no Izraēlas brauc uz Latviju, īpaši  no maija līdz septembrim, kad Izraēlā ir ļoti karsti, kā arī ir iecienījuši kūrortārstniecības iespējas, kuras piedāvā kūrorta rehabilitācijas centri un kūrortviesnīcas. Pēdējā gada laikā tūristu skaits no Izraēlas ir pieaudzis.

Izstādes ietvaros 12.februārī ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas Vēstniecības Izraēlā  atbalstu tiek rīkots tūrisma darbseminārs par Jūrmalas un Rīgas tūrisma piedāvājumu Izraēlas tūrisma aģentūru pārstāvjiem. Jūrmalas/Rīgas stendā apmeklētājiem būs iespējams saņemt Jūrmalas tūrisma brošūras, informāciju par kūrortpilsētas produktiem un pakalpojumiem, tūrisma praktiskos ceļvežus, kartes, kūrortviesnīcu īpašos piedāvājumus un informāciju par lielākajiem šī gada pasākumiem kūrortpilsētā.

2018.gada vasarā tūristu skaits no Izraēlas bija atuveni 2% no tūristu kopskaita, kuri pavadījuši laiku Jūrmalas naktsmītnēs. Salīdzinotā ar 2017.gada vasaru, pieaugums bija 90%, izvirzot Izraēlu 9.vietā pēc tūristu skaita Jūrmalā.
Tūrisma izstādē Jūrmalas pilsētas dome piedalās projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana uzņēmējdarbībā” ietvaros, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto vienošanos Nr. SKV-L-2017/335.

Jūrmala otro gadu pēc kārtas tiks pārstāvēta Dānijas tūrisma izstādē “Danish Travel Show”

Š.g. 24. – 26.februārī Dānijas pilsētā Herningā norisināsies tūrisma izstāde “Danish Travel Show”, kurā jau otru gadu pēc kārtas tiks prezentēta Jūrmalas kūrortpilsēta. Jūrmalas stendā būs sastopami Jūrmalas tūrisma informācijas centra, kā arī kūrortviesnīcu “Hotel Jūrmala SPA”, “Amber SPA Hotel” un “SemaraH Hotel Lielupe” pārstāvji.

Jūrmalas stendā visi interesenti varēs doties virtuālajā pastaigā pa Jūrmalu, saņemt izsmeļošu informāciju par tūrisma iespējām Jūrmalā, tostarp arī dāņu valodā, kā arī īpašus piedāvājumus atpūtai un veselības uzlabošanai Jūrmalā. Katru izstādes dienu izstāžu halles konferenču zālē notiks Jūrmalas atpūtas iespēju prezentācijas, uz kurām tiks aicināti visi interesenti – gan tūrisma nozares profesionāļi, gan izstādes apmeklētāji.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalību starptautiskajā tūrisma izstādē „Danish Travel Show 2017" piedalās saskaņā ar 2016.gada 24.maijā Jūrmalas pilsētas domes un v/a un „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto līgumu Nr. SKV-TL-2016/10. Projekta aktivitātes attiecināmās izmaksas tiek segtas 80% apmērā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

Hotel Jurmala SPA piedalījās lielākajā Ziemeļvalstu tūrisma izstādē „MATKA 2017"

No 19. līdz 22. janvārim Hotel Jurmala SPA piedalījās starptautiskajā tūrisma izstādē Somijā „MATKA 2017”, kas ir lielākā Ziemeļvalstu tūrisma izstāde un paver jaunas sadarbības iespējas tūrisma profesionāļiem un ļauj atklāt jaunus galamērķus Somijas ceļotgribētājiem.
Izstāde ir viena no nozīmīgākajiem gada pasākumiem tūrisma nozarē. To apmeklē vairāk nekā tūkstotis tūrisma operatoru no 70 pasaules valstīm. 2016.gadā izstādi apmeklēja ap 70 000 interesentu, no kuriem ap 16 000 bija tūrisma nozares profesionāļi.
Šogad tāpat kā iepriekšējos gados Hotel Jūrmala SPA piedalās Latvijas investīciju un attīstības aģentūras stendā. Stenda apmeklētāji  varēja saņemt īpašos piedāvājumus. Somija Jūrmalai ir stratēģiski nozīmīgs galamērķis.


Jūrmala ar stendu tūrisma gadatirgū „REISELIVSMESSEN 2017” Norvēģijā piedalīsies jau 10. gadu

Š.g. 13. – 15. janvārī Norvēģijā, Oslo pilsētā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2017”. Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā „Latvija. Jūrmala”, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala Spa”, “Amber SPA Boutique” un “Baltic Beach Hotel”.

Jūrmala norvēģiem tiks prezentēta kā brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām tikai 25 km attālumā no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru norvēģu valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji – kūrortviesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus ziemas – pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas no Jūrmalas tūrisma informācijas centra un Jūrmalas uzņēmējiem.

Norvēģija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. Norvēģijas tirgus ieņem 11. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 1.4% no kopējā uzņemto tūristu skaita. Vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 2500 tūristu no Norvēģijas, kuri aktīvi izmanto gan relaksācijas un kūrortārstniecības, gan arī restorānu pakalpojumus, jo Jūrmalas uzņēmumu pakalpojumu cenas un kvalitāte ir izdevīga un draudzīga katram norvēģim.
 Norvēģijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, darba semināri, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes.

Tūrisma izstādē „REISELIVSMESSEN 2017” Jūrmalas pilsētas dome piedalās projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” ietvaros, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras noslēgto vienošanos Nr. SKV-TL-2016/10.

Jūrmala reklamē veselības piedāvājumus un atpūtu rudenī un ziemā

No 17. līdz 20. oktobrim Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Stokholmā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe” un kūrortviesnīcas „Hotel Jūrmala SPA”. „Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes.
Savukārt no 20. līdz 23. oktobrim Jūrmala kopā ar viesnīcu “SemaraH Hotel Lielupe” un kūrortviesnīcu „Hotel Jūrmala SPA” sesto reizi ar kūrortpilsētas stendu piedalīsies lielākajā Somijas veselības izstādē „Terveys”/Veselība/ Skandināvijas valstīs. Tā ir viena no nozīmīgākajām veselības izstādēm, kas pulcē lielu veselības nozares, tūrisma profesionāļu un potenciālo Jūrmalas apmeklētāju skaitu rudens–ziemas sezonā.
Abu izstāžu apmeklētājiem būs iespēja saņemt Jūrmalas brošūru gan somu, gan zviedru valodā, saņemt informāciju par SPA, kūrorta ārstniecības un atveseļošanās procedūrām Jūrmalā, iepazīstot Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu programmas veselības un skaistumkopšanas uzlabošanā un atjaunošanā, kā arī īpašajiem piedāvājumiem labsajūtas uzlabošanai rudens–ziemas sezonā. Lai piesaistītu lielāku uzmanību Stokholmā stendā norisināsies loterija ar iespējulaimēt atpūtu Jūrmalas viesnīcā.
Jūrmala ik gadu veic plašas mārketinga aktivitātes Somijas un Zviedrijas tirgos. Šogad Jūrmala jau ir piedalījusies starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka”, Zviedrijā “Senior (Gēteborga un Malmo)”. Visa gada laikā tiek organizēti darba semināri, uzņemti tūrisma operatori un organizētas žurnālistu vizītes.  
Somija un Zviedrija ir ļoti nozīmīgi tūrisma tirgi, jo katru gadu uz Jūrmalu brauc atpūsties un izmantot veselības kūres gan Somijas, gan Zviedrijas viesi. Pēc tūristu ģeogrāfiskā sadalījuma Somijas viesu skaits ieņem 8.vietu, savukārt Zviedrija – 9. vietu.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs Terveys 2016” un „Senior 2016” finansē no Projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā”.

 

Dalība starptautiskajās tūrisma izstādēs un darba semināros Eiropas reģionālās attīstības fonda projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspēja veicināšana tūrismā” (Projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2./16/I/002, Līguma Nr.SKV-TL-2016/19) ietvaros

Viesnīca "Hotel Jurmala SPA" periodā no 2015.gada 1.septembra līdz 2016.gada 30 aprīlim Eiropas reģionālās attīstības fonda projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspēja veicināšana tūrismā” (Projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2./16/I/002, Līguma Nr.SKV-TL-2016/19) ietvaros piedalījās starptautiskajās tūrisma izstādēs un B2B darba semināros gan individuāli, gan sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi, gan arī sadarbībā ar  Latvijas investīciju un attīstības aģentūru prioritāri svarīgajos tūrisma tirgos, popularizējot  izmitināšanas, SPA un darījuma tūrisma iespējas.
Augstāk minētajā laika posmā notika dalība:

 • 16.10.-18.10.2015. –Starptautiskā tūrisma izstāde “Terveys2015”, Somija, Helsinki
 • 27.11.-29.11.2015. – Starptautiskā tūrisma izstāde “Allt for Halsan 2015”, Stokholma, Zviedrija
 • 15.01.-17.01.2016. - Starptautiskā tūrisma izstāde “Reiselivmessen Oslo 2016”, Oslo, Norvēģija
 • 15.01.2016. – B2B darba seminārs “TravelMatch2016”, Oslo, Norvēģija
 • 23.01.-24.01.2016. - Starptautiskā tūrisma izstāde “Reiselivmessen Bergen 2016”, Bergena, Norvēģija
 • 21.01.2016.-24.01.2016. - Starptautiskā tūrisma izstāde “Matka 2016”, Helsinki, Somija
 • 06.02.-07.02.2016. - Starptautiskā tūrisma izstāde “Reiselivmessen Stavanger 2016”, Stavangera, Norvēģija
 • 12.02.-14.02.2016.- Starptautiskā tūrisma izstāde “Tourest 2016”, Tallina, Igaunija
 • 23.02.-25.02.2016.- Starptautiskā tūrisma izstāde  Senior 2016”, Gēteburga, Zviedrija
 • 26.02. – 28.02.201.- Starptautiskā tūrisma izstāde “Ferie for Alle 2016”, Herninga, Dānija
 • 26.04.-28.04.2016. - Starptautiskā tūrisma izstāde “Malmo 2016”, Malme, Zviedrija

Katrā izstādē, B2B darba semināros tika sagatavots īpašais piedāvājums attiecīgās valsts valodā, kas ļāva mērķtiecīgāk uzrunāt individuālos ceļotājus, kā arī veiksmīgāk risināt pārrunas ar esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem.

 

Jūrmala pirmo reizi piedalīsies tūrisma gadatirgū "FERIE FOR ALLE 2016" Dānijā

26.-28. februārī Herningā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde "FERIE FOR ALLE 2016". Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, kūrortviesnīcām "Hotel Jūrmala SPA" un "Amber SPA Boutique Hotel", kā arī ceļojumu aģentūras "Latvia Tours".

Jūrmala Dānijas iedzīvotājiem tiks prezentēta kā lielisks galamērķis ģimenes brīvdienām, vieta atpūtai, kur iespējams atveseļoties jūras krastā, vieta ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām tikai 25 km attālumā no Rīgas, kā arī kā izcils konferenču un pasākumu rīkošanas centrs ar lieliskām ārpusdarba atpūtas iespējām, kas ļauj darbu apvienot ar atpūtu. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūras dāņu valodā, informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, atpūtu ģimenēm ar bērniem, konferenču rīkošanas iespējām, aktīvās atpūtas piedāvājumu Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā.

Dānija Jūrmalai ir jauns tūrisma mērķa tirgus, kuram ir potenciāls attīstībai. Latvijā tūristu skaits no Dānijas 2014.gada ir pieaudzis par 24 %, sasniedzot gandrīz 20 000 ceļotāju. Jau pagājušogad ir uzsākta Jūrmalas popularizēšana šai tirgū, uzņemot Dānijas ceļojumu aģentūru un masu mediju pārstāvjus, kas rezultējušies ar tūristu skaita, kā arī korporatīvo klientu pieaugumu kūrotpilsētā.

Lai piedalītos tūrisma izstādē, Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru" plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās attīstības fonda pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana".

Jūrmala turpina īstenot pastiprinātu tūrisma mārketingu Norvēģijā

Š.g. 23. – 24.janvārī Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Reiselivsmessen” Bergenā, kur vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, kūrortviesnīcām “Hotel Jūrmala SPA”, “Amber SPA Hotel” un “Semarah Hotel Lielupe”.
Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas. Šogad Jūrmala tiks prezentēta jaunā kvalitātē, stenda noformējumā izmantojot jaunu pilsētas simboliku, kā arī rādot jaunas videofilmas par kūrortpilsētu.
Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta gan kopīga informācija par Jūrmalu, gan arī īpašie piedāvājumi atpūtai Jūrmalas kūrortviesnīcās. Lai piesaistītu lielāku uzmanību stendā norisināsies loterija ar iespēju vinnēt dažādus suvenīrus, kā arī stenda apmeklētājiem tiks piedāvāti Latvijas gardumi. Svētdien uz izstāžu zāles skatuves uzstāsies latviešu tautas deju kolektīvs "Pērkonkalns", kurā piedalās Bergenā dzīvojošie latvieši, kas ar tradicionālām dejām un tērpiem aicinās norvēģus apmeklēt Latviju.
Izstāde Bergenā ir viena no trim tūrisma izstādēm Norvēģijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends. Jau veiksmīgi norisinājās izstāde “Reiselivsmessen” Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, priekšā vēl ir izstāde Stavangerā.
No Bergenas uz Rīgu divreiz nedēļā ir tiešais avioreiss, ko piedāvā lidsabiedrība “Wizz Air”, sākot no 15 EUR vienā virzienā, kā arī tiek piedāvāta plaša izvēle ar reisiem caur Oslo.
Norvēģija ir viens no Jūrmalas tūrisma mērķvalstīm ar augstu prioritāti, jo norvēģi ir iecienījuši Jūrmalas veselības uzlabošanas piedāvājumu un labprāt brauc uz kūrortpilsētu visa gada garumā, dāsni tērējot līdzekļus savai atpūtai. Turklāt, jāpiezīmē, ka Jūrmalas atrašanās vieta netālu no Rīgas un lidostas, labi attīstīta aviosatiksme starp Latviju un Norvēģiju, kā arī attīstīta ekonomiska sadarbība starp abām valstīm paver iespējas piesaistīt arī konferenču rīkotājus no Norvēģijas, kas ļautu attīstīt Jūrmalā darījumu tūrismu, kas ir pieprasīts visa gada garumā.


Jūrmala pirmo reizi piedalīsies tūrisma gadatirgū “SENIOR 2016” Malmē, Zviedrijā.

Š.g. 26. – 28. aprīlim Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Malmē, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes un kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala SPA” un  viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe”.
Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru zviedru valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji – viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas no Jūrmalas uzņēmējiem.
 “Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas norisinās trīs lielākajās Zviedrijas pilsētās – Stokholmā, Gēteborgā un Malmē. Šī izstāde pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes. Izstāde Malmē ir pēdējā no trim tūrisma izstādēm Zviedrijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends.
Zviedrijas tirgus ieņem 9. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 2% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, zviedru tūristu skaits ir pieaudzis par 40%. Zviedrijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes. Kā arī šī gada maijā, jūlijā un septembrī – reklāmas raksti tiks publicēti specializētajā zviedru izdevumā, kas veltīts senioriem.
Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Jūrmala piedalīsies tūrisma gadatirgū “SENIOR 2016” Gēteborgā, Zviedrijā.

Š.g. 23. – 25. februārī Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Gēteborgā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes un kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala SPA” un  viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe”.
Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru zviedru valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji – viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas no Jūrmalas uzņēmējiem.
 “Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas norisinās trīs lielākajās Zviedrijas pilsētās – Stokholmā, Gēteborgā un Malmē. Šī izstāde pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes. Izstāde Gēteborgā ir viena no trim tūrisma izstādēm Zviedrijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends. Aprīļa beigās un gada otrajā pusē Jūrmala ar savu stendu piedalīsies izstādēs “Senior” Malmē un Stokholmā.
Zviedrijas tirgus ieņem 9. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 2% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, zviedru tūristu skaits ir pieaudzis par 40%. Zviedrijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes. Kā arī šī gada aprīlī un maijā tiks publicēti reklāmas raksti lielākajā tūrisma žurnālā, savukārt maijā, jūlijā un septembrī – reklāmas raksti tiks publicēti specializētajā zviedru izdevumā, kas veltīts senioriem.
Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Jūrmala turpina aicināt norvēģu tūristus ciemos!

Š.g. 5. – 7. februārī Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Reiselivsmessen” Stavangerā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes un kūrortviesnīcām “Amber SPA Boutique” un “Hotel Jurmala SPA”.
Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta kopīga informācija par Jūrmalu, arī īpašie piedāvājumi atpūtai Jūrmalas kūrortviesnīcās. Lai piesaistītu lielāku uzmanību stendā norisināsies loterija ar iespēju vinnēt dažādus suvenīrus, kā arī stenda apmeklētājiem tiks piedāvāti Latvijas gardumi.
Izstāde Stavangerā ir viena no trim tūrisma izstādēm Norvēģijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas kūrortpilsētas stends. Jau veiksmīgi norisinājās izstādes “Reiselivsmessen” Norvēģijas galvaspilsētā Oslo un Bergenā.
Norvēģija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. Norvēģijas tirgus ieņem 11. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 1.5% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, norvēģu tūristu skaits ir pieaudzis par 2%, lai gan Norvēģijā jau divus gadus ir ekonomiska krīze, kas saistīta ar naftas cenām. Vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 3000 tūristu no Norvēģijas, kuri aktīvi izmanto gan relaksācijas un kūrortārstniecības, gan arī restorānu pakalpojumus, jo Jūrmalas uzņēmumu pakalpojumu cenas un kvalitāte ir izdevīga un draudzīga katram norvēģim.
 Norvēģijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, darba semināri, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes.
Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās Attīstības Fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

 

Jūrmala ar stendu tūrisma gadatirgū „REISELIVSMESSEN 2016” Norvēģijā piedalīsies jau 9. gadu.

Š.g. 15. – 17. janvārī Norvēģijā, Oslo pilsētā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2016”. Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā „Latvija. Jūrmala”, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala Spa”, “Amber SPA Boutique”, “Baltic Beach Hotel”, “Daina Jurmala Beach Hotel& SPA” un viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe”.

Jūrmala norvēģiem tiks prezentēta kā brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām tikai 25 km attālumā no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru norvēģu valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji – kūrortviesnīcas un viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus ziemas – pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas no Jūrmalas uzņēmējiem.

Norvēģija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. Norvēģijas tirgus ieņem 11. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 1.5% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, norvēģu tūristu skaits ir pieaudzis par 2%. Vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 3000 tūristu no Norvēģijas, kuri aktīvi izmanto gan relaksācijas un kūrortārstniecības, gan arī restorānu pakalpojumus, jo Jūrmalas uzņēmumu pakalpojumu cenas un kvalitāte ir izdevīga un draudzīga katram norvēģim.
 Norvēģijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, darba semināri, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes.

Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās Attīstības Fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

 

Jūrmala un Latvija tiks prezentētas Zviedrijas veselības un labsajūtas izstādē „Allt For Halsan” („Viss veselībai”)

27. – 29.novembrī Jūrmalas pilsētas dome, kūrortviesnīcas „Hotel Jūrmala Spa”, “Baltic Beach Hotel”, “Amber SPA Hotel”, lidsabiedrība “Air Baltic” un Carnikavas novada dome piedalīsies Zviedrijas veselības izstādē „Allt for Halsan”, kur popularizēs veselīgo atpūtu, SPA un kūrortārstniecību Jūrmalā un citviet Latvijā. Jūrmalas stendā būs arī pieejami materiāli par Latviju, ko nodrošina Tūrisma attīstības valsts aģentūra.

Tūristi no Zviedrijas jau ir iecienījuši atpūtu un SPA procedūras Jūrmalas kūrortviesnīcās, tāpēc šis ir viens no stratēģiskiem tirgiem Jūrmalas pilsētai. Lai aktīvāk piesaistītu izstādes apmeklētājus, tika ievietota publikācija par Jūrmalas stendu speciālajā Zviedrijas avīzē “Allt for Halsan”, kura iznāks kā bezmaksas pielikums Zviedrijas ikdienas avīzei “Dagens Nyhet”, kā arī tiks dalīta izstādes laikā visiem tās apmeklētājiem. Stendā visi interesenti varēs saņemt informāciju par īpašiem piedāvājumiem atpūtai un lidojumiem, kā arī informatīvos materiālus par Jūrmalas pilsētu zviedru valodā.

Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Jūrmalas tūrisma uzņēmējiem, Latvijas Vēstniecību Zviedrijā, Tūrisma attīstības Valsts aģentūru un lidsabiedrību “Air Baltic” jau vairāku gadu garumā īsteno virkni mārketinga pasākumu ar mērķi informēt Zviedrijas iedzīvotājus par atpūtas iespējām Latvijā un Jūrmalā. Tika organizētas daudzas publikācijas Zviedrijas plašsaziņas līdzekļos, uzņemtas vairākas tūrisma aģentūru delegācijas, organizēti tūrisma darbsemināri Stokholmā, norisinājās dalība vairākās Zviedrijas izstādēs. 2015.gadā Jūrmala ar savu stendu tika prezentēta piecās izstādēs dažādās Zviedrijas pilsētās: “Resemassan” Norčepingā un Linšēpingā, “Senior” Gēteborgā, “Senior” un “Allt for Halsan” Stokholmā.

Šāds aktīvs mārketings ir nesis labu rezultātu. Kā liecina statistikas dati, tūristu skaits no Zviedrijas, kuri šogad bija atpūtušies Jūrmalas naktsmītnēs stabili pieaug katru ceturksni, kopumā veidojot 40% pieaugumu deviņos mēnešos salīdzinājumā ar 2014.gadu.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalību starptautiskajā tūrisma izstādē „ALLT FOR HALSAN 2015" finansē no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" līdzekļiem saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-15-2519 par projekta Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs – 2015/2" īstenošanu.

 

Jūrmala reklamē veselības piedāvājumus un atpūtu rudenī un ziemā Somijas un Zviedrijas izstādēs

Jūrmala reklamē veselības piedāvājumus un atpūtu rudenī un ziemā Somijas un Zviedrijas izstādēs

Š.g. 16. līdz 18. oktobrim Jūrmala kopā ar lidsabiedrību airBaltic, kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala SPA” un “Amber SPA Boutique” piekto reizi ar kūrortpilsētas stendu piedalīsies lielākajā Somijas veselības izstādē „Terveys”/Veselība/ Skandināvijas valstīs. Tā ir viena no nozīmīgākajām veselības izstādēm, kas pulcē lielu veselības nozares, tūrisma profesionāļu un potenciālo Jūrmalas apmeklētāju skaitu rudens-ziemas sezonā. 
Savukārt no 20. līdz 22. oktobrim Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Stokholmā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, viesnīcas “SemaraH Hotels Lielupe” un lidsabiedrības airBaltic. „Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes. 

Abu izstāžu apmeklētājiem būs iespēja saņemt Jūrmalas brošūru gan somu, gan zviedru valodā. Kā arī būs iespēja saņemt informāciju par SPA, kūrorta ārstniecības un atveseļošanās procedūrām Jūrmalā, iepazīstot Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu programmas veselības uzlabošanā un atjaunošanā, un dažādas skaistumkopšanas programmas labsajūtas uzlabošanai, īpašajiem piedāvājumiem rudens-ziemas sezonai. Lai piesaistītu lielāku uzmanību Stokholmā stendā visu laiku norisināsies loterija ar iespēju vinnēt atpūtu Jūrmalas viesnīcā. Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas.
Jūrmala ik gadu veic plašas mārketinga aktivitātes gan Somijas, gan Zviedrijas tirgos. Šogad Jūrmala jau ir piedalījusies starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka”, Zviedrijā “Senior (Gēteborga)” un tūrisma izstādēs  Norčēpingā un Linčēpingā. Visa gada laikā tiek organizēti darba semināri, uzņemti tūrisma operatori un organizētas žurnālistu vizītes un šā gada novembrī Jūrmala ar savu stendu piedalīsies arī Zviedrijas veselības izstādē „Allt for Halsan”. 
Somija un Zviedrija ir ļoti nozīmīgi tūrisma tirgi, jo katru gadu uz Jūrmalu brauc atpūsties un izmantot veselības kūres gan Somijas, gan Zviedrijas viesu. Pēc tūristu ģeogrāfiskā sadalījuma Somijas viesu skaits ieņem 8.vietu, savukārt Zviedrija – 9. vietu. 

Izstādēs „Terveys 2015” un „Senior 2015” Jūrmalas pilsētas dome ar partneriem piedalās saskaņā ar Eiropas Savienības atbalstītu projektu ar identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015/2", Līgums Nr. L-ĀTA-15-2519, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".
 

www.tourism.jurmala.lv

Hotel Jūrmala SPA iesaistās Jūrmalas pilsētas aktivitātēs "Labsajūtas rudens Jūrmalā"

Turpinot aizsākto tradīciju, sākot no 2015.gada 14.septembra Hotel Jūrmala SPA aktīvi ņem dalību Jūrmalas pilsētas aktivitātēs un organizē dažādas bezmaksas sporta nodarbības un lekcijas, popularizējot aktīvu dzīvesveidu dažādām vecuma grupām. Šosezon Jūrmalas un viesnīcas Hotel Jūrmala Spa viesus iesaistīsim sporta nodarbībās, lekcijā ar veselīgu dzīvesveidu un kopīgi dosimies nūjot.

Rudens ir laiks, kad ikviens no mums aizdomājas kā sagatavot ķermeni un prātu aukstajam periodam, kā uzturēt sevi formā un neieslīgt dīvānos līdz nākamajam pavasarim. Mūsu SPA un veselības  speciālisti sniegs Jums iespēju ne tikai uzzināt aktualitātes, bet arī tās pamēģināt un iemācīties tās īstenot ikdienā. Klausīsimies interesantus padomus, realizēsim to dzīvē – varēsiet pamēģināt sporta nodarbības, kas palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko: Pilates, Stiepšanās vingrojumu komplekss, Vesela mugura vai Vingrošana senioriem 60+.  

 

Neaizmirsīsim arī, ka mūsu labsajūtas pamatā ir veselīgs uzturs. Hotel Jūrmala SPA uztura speciāliste Liene Sondore pastāstīs ikdienā viegli pieejamus un realizējamus paņēmienus kā uzturēt sevi labā formā. Uzzināsim kā jau no rīta uzlādēt organismu ar vērtīgām uzturvielām, kas palīdzēs visu dienu pavadīt mundri un nejust izsalkumu. Varēsiet saņemt uztura speciālista konsultāciju un uzzināt atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem.  Mūsu speciālisti pastāstīs par aktualitātēm nozarē, atbildēs uz interesējošiem jautājumiem un varēsiet veikt ķermeņa tauku un šķidruma TANITA monitoringu, kas būs kā labs sākums Jūsu pārmaiņām.

 

Sākot no 2015.gada 14.septembra līdz 3.oktobrim ir saplānotas dažādas nodarbības un lekcijas – atliek tikai izvēlēties sev interesējošo, un doties to apmeklēt. Nodarbības un lekcijas tiek organizētas bezmaksas. Šī ir lieliska iespēja, lai pavadītu laiku kopā ar sev tuviem cilvēkiem un pašam sākt jaunu dzīves posmu. Šobrīd tik aktuālais aktīvais dzīves veids – iepriecinās un uzlādēs ikviena ikdienu ar ko jaunu.

 

Akcijas Labsajūtas rudens Jūrmalā piedāvājumus, kā arī nodarbību un lekciju saraksts atrodams Hotel Jūrmala SPA mājas lapā www.hoteljurmala.com

Uz sevi interesējošu aktivitāti, lūgums iepriekš pierakstīties:

67784415 vai 67784430; spa@hoteljurmala.com

Hotel Jūrmala SPA, Jomas 47/49, Jūrmala

Jūrmalas kūrortpilsēta visa gada garumā tiks popularizēta ārvalstu tūrisma izstādēs

2015.gada 23.janvārī Jūrmalas pilsētas dome ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA-15-2519 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs – 2015/2” īstenošanu, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekts tika iesniegts apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs. Projekta īstenošanas laiks 2015.gada marts – decembris.

Projekta Vadošais partneris ir Jūrmalas pilsētas dome, kas īstenos aktivitātes sadarbībā ar 10 partneriem - SIA „Hotel Jūrmala Spa”, Biedrība „Latvijas Restorānu un viesnīcu asociācija”, Carnikavas novada dome, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „SANARE-KRC JAUNĶEMERI”, SIA „SEMARAH HOTEL MANAGEMENT” (viesnīcu tīkls “SemaraH Hotels”, viesnīca “Amber SPA Hotel”, kā arī tūrisma aģentūras “Averoja”, “Rixtravel Company”, “Meeting Tour Travel & SPA Consultants” un “Bulta turs”.

Projekta ietvaros ir ieplānota dalība 11 tūrisma izstādēs, kuras notiks no 2015.gada marta līdz decembrim stratēģiskajos ārvalstu mērķtirgos: Krievijā, Baltkrievijā, Norvēģijā, Somijā, un Zviedrijā. Lai diversificētu tūrisma tirgus, šī gada izstāžu sarakstā ir iekļauti gan potenciālie mērķtirgi – Kazahstāna un Uzbekistāna -  kuros mārketinga aktivitātes tiek uzsāktas, gan arī tiek likts lielāks uzsvars uz Ziemeļeiropas valstīm.

Dalība tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta Jūrmalas vai Latvijas nacionālajā tūrisma stendā. Jūrmalas pilsētas dome piedalās Latvijas tūrisma valsts stendā, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Tūrisma attīstības valsts aģentūras 2014.gada 17.jūlija vienošanos Nr. 2014-1. Visās ārvalstu izstādēs tiek reklamēts Jūrmalas kūrortpilsētas piedāvājums ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas viesiem.

Jūrmalas pilsētas domei ir vairāku gadu pieredze stenda organizēšanā starptautiskajās tūrisma izstādēs, nodrošinot iespēju piedalīties un pozicionēt savu produktu vai pakalpojumu arī Jūrmalas pilsētas tūrisma sektorā iesaistītajiem uzņēmumiem.

Jūrmalas pilsētas dome noslēdz dalību 2015.gada 1.pusgada ārvalstu tūrisma izstādēs un gadatirgos

Tūrisms ir viena no svarīgākajām nozarēm Jūrmalā un Latvijā. Ik gadu pašvaldības sadarbībā ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem īsteno virkni aktivitāšu, lai attīstītu tūrisma infrastruktūru, paaugstinātu kvalitāti, popularizētu atpūtas un veselības uzlabošanas piedāvājumus stratēģiskajos tūrisma ārvalstu tirgos.

Jūrmalas pilsēta - lielākais kūrorts Baltijas jūras piekrastē, jau izsenis ir labi pazīstama un iecienīta tuvāko valstu mērogā.

Jūrmalas kūrortpilsēta piedāvā plašu tūrisma atpūtas piedāvājumu dažādiem mērķu tirgiem un valstīm, turklāt visa gada garumā. Jūrmalas pilsēta piedāvā plašas SPA un kūrorta ārstniecības iespējas, aktīvā, dabas, konferenču un kultūras tūrisma piedāvājumu.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs ārvalstīs ir iespēja prezentēt Jūrmalas pilsētu to valstu iedzīvotājiem, kuriem ir interese apmeklēt Latviju un Jūrmalu, kā arī tikties ar jau zināmiem un jauniem tūrisma profesionāļiem un žurnālistiem un vienoties par turpmāko sadarbību. Dalība šāda mēroga tūrisma izstādēs sniedz iespēju piesaistīt jaunus potenciālos viesus Latvijai un Jūrmalas pilsētai kā galamērķim.

Pamatojoties uz 2014.gada 10.decembrī noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 starp Jūrmalas pilsētas domi un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015", Jūrmala kopā ar 7 partneriem piedalījusies 11 starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos.

Jūrmalas pilsētas domes kā vadošā projekta partnera partneri šajā projektā ir: kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala Spa", kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri", viesnīcu tīkls "SemaraH Hotel Management", Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, tūrisma aģentūras „Baltijas Ceļojumu Grupa", „TAS Baltics" un Carnikavas novada dome.  

Partnerus šajā projektā apvienoja kopīgs mērķis piesaistīt ārvalstu tūristus Jūrmalai un Latvijai, prezentējot 2015.gada piedāvājumus un aktualitātes esošajiem un potenciālajiem viesiem no ārvalstīm, kā arī dibinot kontaktus ar profesionāļiem. Mērķu tirgi un valstis tiek izvēlētas atbilstoši Jūrmalas pilsētas domes tūrisma attīstības stratēģijai, ņemot vērā Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) sniegtos datus par tūristu skaitu no dažādām valstīm, kā arī kopīgi ar partneriem segmentējot piedāvājumu specifiku katrā atsevišķā stratēģiskajā un potenciālajā tirgū.

Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar tūrisma uzņēmējiem piedalījās sekojošās starptautiskās tūrisma izstādēs un gadatirgos ar atsevišķu stendu „Latvija. Jūrmala":

1.

Tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2015"

Oslo, Norvēģija

2.

Tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2015"

Bergena, Norvēģija

3.

Tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2015"

Stavangera, Norvēģija

4.

Starptautiskais veselības tūrisma gadatirgus „Moscow Med Show 2015"

Maskava, Krievija

5.

Zviedrijas izstāde "Senior 2015"

Gēteborga, Zviedrija

6.

Tūrisma izstāde "FRITID 2015"

Olesunna, Norvēģija

       

 

Jūrmalas pilsētas dome piedalījās Tūrisma attīstības Valsts aģentūras organizētājā stendā sekojošos tūrisma gadatirgos:

7.

Tūrisma izstāde „MATKA 2015"

Helsinki, Somija

8.

Starptautiskais tūrisma, sporta un atpūtas gadatirgus „ADVENTUR 2015"

Viļņa, Lietuva

9

Starptautiskais tūrisma gadatirgus „Reisen Hamburg 2015"

Hamburga, Vācija

10.

Starptautiskais tūrisma gadatirgus „Tourest 2015"

Tallina, Igaunija

11.

F.RE.E 2015

Minhene, Vācija

 

Visos pasākumos tika aktīvi prezentēti aktuālie 2015.gada piedāvājumi, dalīti tūrisma informatīvie materiāli attiecīgajās valodās, veiktas pārrunas ar tūrisma industrijas profesionāļiem - potenciālajiem sadarbības partneriem, t.i. vietējo plašsaziņas līdzekļu un tūrisma aģentūru pārstāvjiem.

Informācija par projektu

Dalība tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta Jūrmalas vai Latvijas tūrisma stendā, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Tūrisma attīstības valsts aģentūras 2014. gada 17.jūlija vienošanos Nr. 2014-1 un 2014.gada 10.decembrī Jūrmalas pilsētas domes noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" par projektu Nr. ĀTA /2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs-2015" apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

Hotel Jūrmala SPA – jau 10 gadu viens no vadošiem uzņēmumiem tūrisma nozarē

Informācija presei

2015.gada 1.jūnijā

Hotel Jūrmala SPA – jau 10 gadu viens no vadošiem uzņēmumiem tūrisma nozarē

 

2015.gada 12.jūnijā pulksten 1930 viesnīcā Hotel Jūrmala SPA  notiks svinīgs pasākums par godu uzņēmuma 10 gadu veiksmīgai darbībai. Desmit gadi ir nozīmīgs datums jebkurai organizācijai. Tā ir stabilitātes, panākumu un attīstības zīme. Šajā vakarā vēlamies atskatīties uz paveikto un ielūkoties nākotnes plānos kā arī pateikties klientiem un sadarbības partneriem par veiksmīgo sadarbību.

Šo desmit gadu laikā Hotel Jūrmala Spa ir pārliecinoši ieņēmusi vietu tirgū un kļuvusi par atpazīstamu konferenču centru un iemīļotu SPA viesnīcu ne tikai vietējai Latvijas publikai, bet arī mūsu kaimiņiem igauņiem, tūristiem no Krievijas un skandināvijas valstīm. Pa šiem gadiem ir apkalpoti vairāk kā 316 000 viesu, no kuriem procentuāli lielāko daļu sastāda tūristi no Krievijas (29%), Igaunijas (15%), Latvijas (12%). Kā zināms, Jūrmalā atpūtas sezona nebeidzas. Viesi pilsētā un Hotel Jūrmala Spa ir visa gada garumā. Krievijas tūristi vairāk izvēlas atpūtu Jūrmalā tieši vasaras sezonā, kā arī Jaungada un Ziemassvētku brīvdienās. Bet Latvijas iedzīvotāji un tūristi no kaimiņvalstīm, galvenokārt tieši no Igaunijas, labprātāk brauc pie mums klusajā sezonā - no septembra līdz maijam.

Droši varam teikt, ka pa šiem gadiem mums ir izdevies Latvijas vietējo publiku iepazīstināt un pieradināt pie SPA atpūtas. Ienākot Latvijas tirgū 2005.gadā, vietējiem Latvijas iedzīvotājiem saīsinājums SPA bija svešs, turklāt Igaunijā šī nozare bija attīstīta krietni labāk. Toties šodien Latvijas iedzīvotāji jau zin, kas ir spa, un novērtē tā sniegtos labumus, atstāto iespaidu uz veselību, un atpūšoties Hotel Jūrmala Spa, izmanto arī spa procedūras. Hotel Jūrmala Spa ir vieta mierīgai atpūtai, relaksācijai un jaunu ideju radīšanai. Jubilejas pasākums 12.jūnijā norisināsies restorānā Jūrmala un vasaras terasē Olive, kur visi lūgtie viesi tiks gaidīti no pulksten 1930. Visa pasākuma gaitā valdīs īsta kūrorta atmosfēra – saule, jūra un atpūta.

Šajā vakarā viesus iepriecinās izklaides programma, dažādas aktivitātes un pārsteigumi, dzīvo mūziku nodrošinās MC Orķestris, bet vakaru vadīs Renārs Zeltiņš. Īss vakara programmas apraksts: būs atvērtas sajūtu darbnīcas, caur kurām būs iespēja izbaudīt pozitīvās emocijas, ko sniedz Hotel Jūrmala Spa piedāvāto pakalpojumu klāsts. Neiztiksim arī bez kaislīgiem deju priekšnesumiem un citiem viesus izklaidējošiem priekšnesumiem, tai skaitā arī pārsteigums no restorāna Jūrmala vadītāja Jāņa Kaļķa, kurš ir atpazīstam arī kā labākais Baltijas vīnzinis.

 

Informāciju sagatavoja:

Rasma Valdmane

rasma@hoteljurmala.com; +37167784418

Jūrmala šogad piedalās trešajā starptautiskajā tūrisma izstādē Zviedrijā

Š.g. 10. – 12. martā Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Gēteborgā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala SPA” un  rehabilitācijas centra “Jaunķemeri”. Izstādē piedalīsies arī lidsabiedrība “airBaltic”, kas reklamēs atjaunotos lidojumus uz/no Gēteborgas sākot ar šī gada 4. maiju.

 “Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes.

Jūrmalas stendā izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta informācija par Jūrmalu zviedru valodā. Lai piesaistītu lielāku uzmanību, stendā visu laiku norisināsies loterija ar iespēju laimēt atpūtu Jūrmalas kūrortviesnīcās. Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas.

Izstāde Gēteborgā ir viena no piecām tūrisma izstādēm Zviedrijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends. Jūrmala jau ir piedalījusies tūrisma izstādēs  Norčepingā un Linšēpingā, un gada otrajā pusē Jūrmala ar savu stendu piedalīsies izstādēs “Senior” un “Allt for Halsan” Stokholmā.

Zviedrijas tirgus ieņem 9. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 1,5% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2013. gadu, zviedru tūristu skaits ir pieaudzis par 5%. Zviedrijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, darba semināri, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes.

 

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalība Zviedrijas starptautiskajā tūrisma izstādē “Senior 2015" Gēteborgā tiek finansēta no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" līdzekļiem saskaņā ar 2014.gada 10.decembra Jūrmalas pilsētas domes un v/a un „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015” īstenošanu, ko 50% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

 

 

День сказочного преображения Hotel Jūrmala SPA

Информация подготовлена для

средств массовой информации

1 мая с 11:00 – 14:00 в гостинице Hotel Jūrmala SPA состоится день открытых дверей, посвященный красоте. Квалифицированные мастера и профессионалы СПА и Салона красоты дадут важные советы, расскажут о новых тенденциях. Великолепная возможность, как провести время в замечательной компании вместе с подругой, дочерью или сестрой. День преображения будет маленьким, но сказочным путешествием в страну красоты, моды, приятных ароматов и невероятного хорошего настроения.

Вас будет ждать:

 • Укладка волос
 • Прически на основе кос
 • Экспресс прически (быстро и стильно)
 • Терапия соевых свечей для рук
 • Основы макияжа, консультация, важные советы от специалистов
 • Советы  и рекомендации косметолога, как ухаживать за кожей лица и тела, какие препараты лучше использовать, соответственно  сезону и типу кожи.
 • Специальное предложение для маленьких модниц: прически из кос  и укладка волос для детей, а также рисунки на теле из блесток

Красота, стиль, мода, правильный макияж и прическа – это все что волнует каждую модницу. Каждой, без исключения хочется быть на высоте, выглядеть с иголочки, уметь сделать подходящий макияж и подобрать интересную прическу для  нужного случая. Модные журналы видео-уроки не всегда могут ответить на наши вопросы и удовлетворить наше любопытство.

Как оставаться элегантной в любой ситуации, как правильно подобрать прическу соответственно мероприятию или настроению, как сделать макияж, который подчеркнет наши достоинства и скроет маленькие морщинки у глаз,  как подготовиться, если на сборы остались 20 минут, какую косметику, крем, скраб или маску подобрать для ухода за кожей ….. и еще много вопросов на которые Вы сможете получить ответы 1 мая в гостинице Hotel Jūrmala SPA Квалифицированные мастера и специалисты найдут индивидуальный подход к каждой.

Также в этот день будет великолепная возможность приобрести различные косметические средства по специальным ценам.

 

Пожалуйста подтвердите свое посещение по телефону:

67784405 или 26168458; beauty@hoteljurmala.com